RJR24FX102M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RJR24FX102M
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Duomenų lapai: RJR24FX102M.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RJR24FX102M specifikacijos
Dalies numeris RJR24FX102M Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 19655 pcs Duomenų lapas RJR24FX102M.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.395" x 0.190" Face x 0.395" H (10.03mm x 4.83mm x 10.03mm)
Serija Trimpot® RJ24/RJR24-Sealed Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 1 kOhms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 25
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment Reguliavimo tipas Side Adjustment