RJR24FP103P
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RJR24FP103P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RJR24FP103P
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Duomenų lapai: RJR24FP103P.pdf
  • Pranešimas
RJR24FP103P specifikacijos
Dalies numeris RJR24FP103P Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24239 pcs Duomenų lapas RJR24FP103P.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.375" x 0.190" Face x 0.190" H (9.53mm x 4.83mm x 4.83mm)
Serija Trimpot® RJ24/RJR24-Sealed Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 25
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment Reguliavimo tipas Side Adjustment