PWR263S-35-R750J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR263S-35-R750J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWR263S-35-R750J
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.75 OHM 5% 35W D2PAK
Duomenų lapai: PWR263S-35-R750J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
PWR263S-35-R750J specifikacijos
Dalies numeris PWR263S-35-R750J Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.75 OHM 5% 35W D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31825 pcs Duomenų lapas PWR263S-35-R750J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas D2PAK Dydis / Matmenys 0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm)
Serija PWR263S-35 Atsparumas 750 mOhms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai PWR263S35R750J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.192" (4.88mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 750 mOhms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film