PWR263S-35-R200JE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR263S-35-R200JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWR263S-35-R200JE
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 5% 35W D2PAK
Duomenų lapai: PWR263S-35-R200JE.pdf
  • Pranešimas
PWR263S-35-R200JE specifikacijos
Dalies numeris PWR263S-35-R200JE Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.2 OHM 5% 35W D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40528 pcs Duomenų lapas PWR263S-35-R200JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas D2PAK Dydis / Matmenys 0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm)
Serija PWR263S-35 Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.192" (4.88mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 mOhms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film