PWR2615WR250FE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWR2615WR250FE
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.25 OHM 1% 1W 2615
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PWR2615WR250FE specifikacijos
Dalies numeris PWR2615WR250FE Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.25 OHM 1% 1W 2615 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96737 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Serija PWR2615 Atsparumas 250 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2615 J-Lead Kiti vardai Q11316469
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.142" (3.60mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 250 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound