PWR221T-30-R075J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR221T-30-R075J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWR221T-30-R075J
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.075 OHM 30W 5% TO220
Duomenų lapai: PWR221T-30-R075J.pdf
  • Pranešimas
PWR221T-30-R075J specifikacijos
Dalies numeris PWR221T-30-R075J Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.075 OHM 30W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66296 pcs Duomenų lapas PWR221T-30-R075J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-2 Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serija PWR221T-30 Atsparumas 75 mOhms
Galia (vatais) 30W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.760" (19.30mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 75 mOhms ±5% 30W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film