PVZ2A103C04R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVZ2A103C04R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PVZ2A103C04R00
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 10K OHM 0.05W GW TOP ADJ
Duomenų lapai: PVZ2A103C04R00.pdf
  • Pranešimas
PVZ2A103C04R00 specifikacijos
Dalies numeris PVZ2A103C04R00 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 10K OHM 0.05W GW TOP ADJ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4829 pcs Duomenų lapas PVZ2A103C04R00.pdf
Tolerancija ±30% Nutraukimo stilius Gull Wing, 90° Bend
Temperatūros koeficientas ±500ppm/°C Dydis / Matmenys Square - 0.087" x 0.083" Face x 0.032" H (2.20mm x 2.10mm x 0.80mm)
Serija PVZ2 Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 0.05W, 1/20W
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai 490-6999-1
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 10 kOhms 0.05W, 1/20W Gull Wing, 90° Bend Surface Mount Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment