PVG3A103C01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVG3A103C01R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PVG3A103C01R00
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Duomenų lapai: PVG3A103C01R00.pdf
  • Pranešimas
PVG3A103C01R00 specifikacijos
Dalies numeris PVG3A103C01R00 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101401 pcs Duomenų lapas PVG3A103C01R00.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius J Lead
Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.142" x 0.134" Face x 0.079" H (3.60mm x 3.40mm x 2.00mm)
Serija PVG3 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 490-2644-2
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment