PVC6E253C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6E253C01B00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PVC6E253C01B00
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Duomenų lapai: PVC6E253C01B00.pdf
  • Pranešimas
PVC6E253C01B00 specifikacijos
Dalies numeris PVC6E253C01B00 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN SIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4432 pcs Duomenų lapas PVC6E253C01B00.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
Serija PVC6 Atspari medžiaga Ceramic
Atsparumas 25 kOhms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Bulk Kiti vardai 490-2753
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas 25 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment Reguliavimo tipas Side Adjustment