PVC6D205A01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6D205A01B00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PVC6D205A01B00
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
Duomenų lapai: PVC6D205A01B00.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
PVC6D205A01B00 specifikacijos
Dalies numeris PVC6D205A01B00 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 4133 pcs Duomenų lapas PVC6D205A01B00.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
Serija PVC6 Atspari medžiaga Ceramic
Atsparumas 2 MOhms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Bulk Kiti vardai 490-2079
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment