PM2120-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2120-331K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM2120-331K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 3.6A 100 MOHM
Duomenų lapai: PM2120-331K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PM2120-331K specifikacijos
Dalies numeris PM2120-331K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 3.6A 100 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5919 pcs Duomenų lapas PM2120-331K.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Ekranavimas Unshielded Serija PM2120
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai M6201 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.780" (19.81mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Toroidal Inductor 3.6A 100 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 100 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 3.6A Dabartinis - sodrumas -