PM20S-R039M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM20S-R039M
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 39NH 530MA 240 MOHM
Duomenų lapai: PM20S-R039M.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PM20S-R039M specifikacijos
Dalies numeris PM20S-R039M Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 39NH 530MA 240 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5596 pcs Duomenų lapas PM20S-R039M.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija PM20S
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai PM20SR039M Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 50MHz Induktyvumas 39nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.087" (2.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 1GHz
Išsamus aprašymas 39nH Shielded Molded Inductor 530mA 240 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC rezistorius (DCR) 240 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 530mA Dabartinis - sodrumas -