PM20-151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM20-151K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD
Duomenų lapai: PM20-151K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PM20-151K specifikacijos
Dalies numeris PM20-151K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5228 pcs Duomenų lapas PM20-151K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija PM20
Reitingai - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai PM20151K Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 796kHz Induktyvumas 150µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.087" (2.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 8MHz
Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Molded Inductor 65mA 15 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC rezistorius (DCR) 15 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 65mA Dabartinis - sodrumas -