PM105-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-331K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM105-331K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM
Duomenų lapai: PM105-331K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PM105-331K specifikacijos
Dalies numeris PM105-331K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4925 pcs Duomenų lapas PM105-331K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija PM105
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai M1019TR Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.228" (5.80mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 4MHz
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 1.15 Ohm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.15 Ohm
Dabartinis įvertinimas 520mA Dabartinis - sodrumas -