PDB181-K420P-503C
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PDB181-K420P-503C
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 50K OHM 1/10W CARBON R-LOG
Duomenų lapai: PDB181-K420P-503C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
PDB181-K420P-503C specifikacijos
Dalies numeris PDB181-K420P-503C Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 50K OHM 1/10W CARBON R-LOG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61795 pcs Duomenų lapas PDB181-K420P-503C.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas - Taper Reverse Logarithmic
Dydis - kūnas Square - 0.670" x 0.650" Face x 0.650" H (17.00mm x 16.50mm x 16.50mm) Serija Pro Audio PDB18
Rotacija 300° Atspari medžiaga Carbon
Atsparumas (omai) 50k Galia (vatais) 0.1W, 1/10W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 50k Ohm 1 Gang Reverse Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.1W, 1/10W PC Pins
Įvorės sriegis M7 x 0.75 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas Side Adjustment Pavaros tipas Round
Pavaros ilgis 0.787" (20.00mm) Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)