MF-USMF175-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-USMF175-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF-USMF175-2
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
Duomenų lapai: MF-USMF175-2.pdf
  • Pranešimas
MF-USMF175-2 specifikacijos
Dalies numeris MF-USMF175-2 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 194289 pcs Duomenų lapas MF-USMF175-2.pdf
Įtampa - maks 6V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 1s Storis (maks.) 0.033" (0.85mm)
Dydis / Matmenys 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Serija Multifuse®, MF-USMF
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 90 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 20 mOhms
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric), Concave Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.75A Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave Dabartinis - kelionė (ji) 3.5A
Dabartinis - maks 40A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.75A