MF-SMHT136-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-SMHT136-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF-SMHT136-2
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 16V 1.36A 2SMD
Duomenų lapai: MF-SMHT136-2.pdf
  • Pranešimas
MF-SMHT136-2 specifikacijos
Dalies numeris MF-SMHT136-2 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas PTC RESET FUSE 16V 1.36A 2SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 201404 pcs Duomenų lapas MF-SMHT136-2.pdf
Įtampa - maks 16V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 10s Storis (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dydis / Matmenys 0.314" L x 0.264" W (7.98mm x 6.71mm) Serija Multifuse®, MF-SMHT
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 330 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 85 mOhms
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD Kiti vardai MF-SMHT136-2-ND
MF-SMHT136-2TR
MFSMHT1362
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.36A Ih Surface Mount 2-SMD
Dabartinis - kelionė (ji) 2.72A Dabartinis - maks 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.36A Patvirtinimai -