MF-RX090/72-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX090/72-0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF-RX090/72-0
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 72V 900MA RADIAL
Duomenų lapai: MF-RX090/72-0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MF-RX090/72-0 specifikacijos
Dalies numeris MF-RX090/72-0 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas PTC RESET FUSE 72V 900MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 202882 pcs Duomenų lapas MF-RX090/72-0.pdf
Įtampa - maks 72V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 7.2s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.461" Dia x 0.122" T (11.70mm x 3.10mm) Serija Multifuse®, MF-RX/72
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 470 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 140 mOhms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks "Lead Spacing" 0.201" (5.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.657" (16.70mm)
Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 900mA Ih Through Hole Radial, Disc Dabartinis - kelionė (ji) 1.8A
Dabartinis - maks 40A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 900mA