MF-RX014/250U-A5-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX014/250U-A5-0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF-RX014/250U-A5-0
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL
Duomenų lapai: MF-RX014/250U-A5-0.pdf
  • Pranešimas
MF-RX014/250U-A5-0 specifikacijos
Dalies numeris MF-RX014/250U-A5-0 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5954 pcs Duomenų lapas MF-RX014/250U-A5-0.pdf
Įtampa - maks 60V (250V Int) Įveskite Polymeric
Storis (maks.) - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.150" W (6.00mm x 3.80mm)
Serija Multifuse®, MF-RX/250 Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 12 Ohms
Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 3 Ohms Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Disc
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.201" (5.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 145mA Ih Through Hole Radial, Disc Dabartinis - maks 3A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 145mA Patvirtinimai cURus, TUV