MF-PSML175-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-PSML175-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF-PSML175-2
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 6V 1.75A 0805
Duomenų lapai: MF-PSML175-2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MF-PSML175-2 specifikacijos
Dalies numeris MF-PSML175-2 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas PTC RESET FUSE 6V 1.75A 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83728 pcs Duomenų lapas MF-PSML175-2.pdf
Įtampa - maks 6V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 600ms Storis (maks.) 0.024" (0.60mm)
Dydis / Matmenys 0.085" L x 0.053" W (2.15mm x 1.35mm) Serija Multifuse®, MF-PSML
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 55 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 5 mOhms
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric), Concave Kiti vardai MF-PSML175-2DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.75A Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric), Concave
Dabartinis - kelionė (ji) 3.5A Dabartinis - maks 50A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.75A Patvirtinimai cURus, TUV