MF-NSMF016-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF-NSMF016-2
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 160MA 1206
Duomenų lapai: MF-NSMF016-2.pdf
  • Pranešimas
MF-NSMF016-2 specifikacijos
Dalies numeris MF-NSMF016-2 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas PTC RESET FUSE 160MA 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 200169 pcs Duomenų lapas MF-NSMF016-2.pdf
Įtampa - maks - Įveskite -
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija Multifuse®, MF-NSMF Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Concave
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
Išsamus aprašymas PTC Resettable Fuse 160mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 160mA