MF-MSMF125-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-MSMF125-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF-MSMF125-2
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Duomenų lapai: MF-MSMF125-2.pdf
  • Pranešimas
MF-MSMF125-2 specifikacijos
Dalies numeris MF-MSMF125-2 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 416683 pcs Duomenų lapas MF-MSMF125-2.pdf
Įtampa - maks 6V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 400ms Storis (maks.) 0.033" (0.85mm)
Dydis / Matmenys 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Serija Multifuse®, MF-MSMF
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 140 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 35 mOhms
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric), Concave Kiti vardai MF-MSMF125-2TR
MFMSMF1252
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.25A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Dabartinis - kelionė (ji) 2.5A Dabartinis - maks 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.25A Patvirtinimai cURus, TUV