MF-MSMF030-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-MSMF030-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF-MSMF030-2
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Duomenų lapai: MF-MSMF030-2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MF-MSMF030-2 specifikacijos
Dalies numeris MF-MSMF030-2 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 233828 pcs Duomenų lapas MF-MSMF030-2.pdf
Įtampa - maks 30V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 100ms Storis (maks.) 0.043" (1.10mm)
Dydis / Matmenys 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Serija Multifuse®, MF-MSMF
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 3 Ohms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 300 mOhms
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric), Concave Kiti vardai MF-MSMF030-2DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 300mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Dabartinis - kelionė (ji) 600mA Dabartinis - maks 10A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 300mA Patvirtinimai cURus, TUV