LPV2023-100ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
LPV2023-100ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LPV2023-100ML
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 10A 8 MOHM TH
Duomenų lapai: LPV2023-100ML.pdf
  • Pranešimas
LPV2023-100ML specifikacijos
Dalies numeris LPV2023-100ML Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 10UH 10A 8 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4243 pcs Duomenų lapas LPV2023-100ML.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.787" Dia (20.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LPV
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.906" (23.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 8 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 8 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 10A