EMI271T-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
EMI271T-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMI271T-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FILTER LC(T) 0.05 OHM/270PF TH
Duomenų lapai: EMI271T-RC.pdf
  • Pranešimas
EMI271T-RC specifikacijos
Dalies numeris EMI271T-RC Gamintojas Bourns, Inc.
Galimas kiekis 346065 pcs Duomenų lapas EMI271T-RC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Vertybės R = 0.05 Ohms, C = 270pF
Įveskite Low Pass Technologija LC (T-Type)
Dydis / Matmenys 0.354" L x 0.126" W (9.00mm x 3.20mm) Serija EMIT
Atsparumas - kanalas (omai) 0.05 Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial - 3 Leads Kiti vardai EMI271T-LF
EMI271TRC
M9940TB
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis 0.315" (8.00mm) Filtruoti užsakymą 3rd
ESD apsauga No Išsamus aprašymas LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel R = 0.05 Ohms, C = 270pF 5A Radial - 3 Leads
Dabartinis 5A Centras / atmetimo dažnis -
Švelninimo vertė 25dB @ 200MHz ~ 300MHz Programos General Purpose