DR331-513AE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
DR331-513AE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DR331-513AE
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas CMC 51UH 500MA 2LN SMD
Duomenų lapai: DR331-513AE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DR331-513AE specifikacijos
Dalies numeris DR331-513AE Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas CMC 51UH 500MA 2LN SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 106353 pcs Duomenų lapas DR331-513AE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 80V Įtampos įvertinimas - AC 42V
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.213" W (7.30mm x 5.40mm) Serija DR331
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 Flat Lead Kiti vardai DR331-513AECT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 135°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Induktyvumas @ Dažnis 51µH @ 100kHz Aukštis (maks.) 0.197" (5.00mm)
Filtro tipas Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 51µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 300 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 300 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 500mA Patvirtinimai -