CV201210-8R2K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-8R2K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CV201210-8R2K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 8.2UH 15MA 1.1 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CV201210-8R2K.pdf2.CV201210-8R2K.pdf
  • Pranešimas
CV201210-8R2K specifikacijos
Dalies numeris CV201210-8R2K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 8.2UH 15MA 1.1 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2354781 pcs Duomenų lapas 1.CV201210-8R2K.pdf2.CV201210-8R2K.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija CV201210
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 4MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 4MHz Induktyvumas 8.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 26MHz
Išsamus aprašymas 8.2µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 1.1 Ohm Max 0805 (2012 Metric) DC rezistorius (DCR) 1.1 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 15mA Dabartinis - sodrumas -