CS160808-2R2K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CS160808-2R2K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS160808-2R2K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 50MA 900 MOHM
Duomenų lapai: CS160808-2R2K.pdf
  • Pranešimas
CS160808-2R2K specifikacijos
Dalies numeris CS160808-2R2K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 50MA 900 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1766877 pcs Duomenų lapas CS160808-2R2K.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija CS160808
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 10MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.037" (0.95mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 45MHz
Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 50mA 900 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC rezistorius (DCR) 900 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 50mA Dabartinis - sodrumas -