CRM2512-JZ-R075ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM2512-JZ-R075ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRM2512-JZ-R075ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.075 OHM 5% 2W 2512
Duomenų lapai: CRM2512-JZ-R075ELF.pdf
  • Pranešimas
CRM2512-JZ-R075ELF specifikacijos
Dalies numeris CRM2512-JZ-R075ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.075 OHM 5% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4353 pcs Duomenų lapas CRM2512-JZ-R075ELF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija CRM2512 Atsparumas 75 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 75 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film