CRM2512-FX-R820ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM2512-FX-R820ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRM2512-FX-R820ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.82 OHM 1% 2W 2512
Duomenų lapai: CRM2512-FX-R820ELF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CRM2512-FX-R820ELF specifikacijos
Dalies numeris CRM2512-FX-R820ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.82 OHM 1% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 347080 pcs Duomenų lapas CRM2512-FX-R820ELF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija CRM2512 Atsparumas 820 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai CRM2512-FX-R820ELFCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 820 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film