CRM1206-JX-R051ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM1206-JX-R051ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRM1206-JX-R051ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 51M OHM 5% 1/2W 1206
Duomenų lapai: CRM1206-JX-R051ELF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
CRM1206-JX-R051ELF specifikacijos
Dalies numeris CRM1206-JX-R051ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 51M OHM 5% 1/2W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 547275 pcs Duomenų lapas CRM1206-JX-R051ELF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija CRM1206 Atsparumas 51 MOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 51 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film