CRM0805-JX-R100ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM0805-JX-R100ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRM0805-JX-R100ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805
Duomenų lapai: CRM0805-JX-R100ELF.pdf
  • Pranešimas
CRM0805-JX-R100ELF specifikacijos
Dalies numeris CRM0805-JX-R100ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1627942 pcs Duomenų lapas CRM0805-JX-R100ELF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Serija CRM0805 Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film