CRL2512-FU-R020ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL2512-FU-R020ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRL2512-FU-R020ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: CRL2512-FU-R020ELF.pdf
  • Pranešimas
CRL2512-FU-R020ELF specifikacijos
Dalies numeris CRL2512-FU-R020ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.02 OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 173924 pcs Duomenų lapas CRL2512-FU-R020ELF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija CRL Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film