CRL2010-JW-R560ELF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRL2010-JW-R560ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.56 OHM 5% 1/2W 2010
Duomenų lapai: CRL2010-JW-R560ELF.pdf
  • Pranešimas
CRL2010-JW-R560ELF specifikacijos
Dalies numeris CRL2010-JW-R560ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.56 OHM 5% 1/2W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 667340 pcs Duomenų lapas CRL2010-JW-R560ELF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRL Atsparumas 560 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 560 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film