CRL2010-JW-R220ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRL2010-JW-R220ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.22 OHM 5% 1/2W 2010
Duomenų lapai: CRL2010-JW-R220ELF.pdf
  • Pranešimas
CRL2010-JW-R220ELF specifikacijos
Dalies numeris CRL2010-JW-R220ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.22 OHM 5% 1/2W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 707054 pcs Duomenų lapas CRL2010-JW-R220ELF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRL Atsparumas 220 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film