CRL1206-JW-R330ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL1206-JW-R330ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRL1206-JW-R330ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.33 OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: CRL1206-JW-R330ELF.pdf
  • Pranešimas
CRL1206-JW-R330ELF specifikacijos
Dalies numeris CRL1206-JW-R330ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.33 OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1867025 pcs Duomenų lapas CRL1206-JW-R330ELF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRL Atsparumas 330 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film