CRL0805-JW-R560ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL0805-JW-R560ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRL0805-JW-R560ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.56 OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRL0805-JW-R560ELF.pdf
  • Pranešimas
CRL0805-JW-R560ELF specifikacijos
Dalies numeris CRL0805-JW-R560ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.56 OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2402322 pcs Duomenų lapas CRL0805-JW-R560ELF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRL Atsparumas 560 mOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 560 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film