CRL0603-JW-R330ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL0603-JW-R330ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRL0603-JW-R330ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.33 OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: CRL0603-JW-R330ELF.pdf
  • Pranešimas
CRL0603-JW-R330ELF specifikacijos
Dalies numeris CRL0603-JW-R330ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.33 OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2124951 pcs Duomenų lapas CRL0603-JW-R330ELF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CRL Atsparumas 330 mOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330 mOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film