CRF2512-JX-R007ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRF2512-JX-R007ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRF2512-JX-R007ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.007 OHM 5% 2W 2512
Duomenų lapai: CRF2512-JX-R007ELF.pdf
  • Pranešimas
CRF2512-JX-R007ELF specifikacijos
Dalies numeris CRF2512-JX-R007ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.007 OHM 5% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5957 pcs Duomenų lapas CRF2512-JX-R007ELF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija CRF Atsparumas 7 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 7 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Kompozicija Metal Element