CRF2512-FV-R001ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRF2512-FV-R001ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRF2512-FV-R001ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
Duomenų lapai: CRF2512-FV-R001ELF.pdf
  • Pranešimas
CRF2512-FV-R001ELF specifikacijos
Dalies numeris CRF2512-FV-R001ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.001 OHM 1% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5746 pcs Duomenų lapas CRF2512-FV-R001ELF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±275ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija CRF Atsparumas 1 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai CRF2512-FV-R001ELFDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element