CRF0805-FZ-R005ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRF0805-FZ-R005ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRF0805-FZ-R005ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.005 OHM 1% 1/2W 0805
Duomenų lapai: CRF0805-FZ-R005ELF.pdf
  • Pranešimas
CRF0805-FZ-R005ELF specifikacijos
Dalies numeris CRF0805-FZ-R005ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.005 OHM 1% 1/2W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 829834 pcs Duomenų lapas CRF0805-FZ-R005ELF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRF Atsparumas 5 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai CRF0805-FZ-R005ELF-ND
CRF0805-FZ-R005ELFTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Kompozicija Metal Element