CRA2512-JZ-R095ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRA2512-JZ-R095ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRA2512-JZ-R095ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.095 OHM 5% 3W 2512
Duomenų lapai: CRA2512-JZ-R095ELF.pdf
  • Pranešimas
CRA2512-JZ-R095ELF specifikacijos
Dalies numeris CRA2512-JZ-R095ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.095 OHM 5% 3W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 260248 pcs Duomenų lapas CRA2512-JZ-R095ELF.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm)
Serija CRA2512 Atsparumas 95 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 95 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element