CRA2512-FZ-R050ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRA2512-FZ-R050ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRA2512-FZ-R050ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 1% 3W 2512
Duomenų lapai: CRA2512-FZ-R050ELF.pdf
  • Pranešimas
CRA2512-FZ-R050ELF specifikacijos
Dalies numeris CRA2512-FZ-R050ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.05 OHM 1% 3W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 268478 pcs Duomenų lapas CRA2512-FZ-R050ELF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm)
Serija CRA2512 Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai CRA2512-FZ-R050ELFDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Kompozicija Metal Element