CRA2010-FZ-R020ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRA2010-FZ-R020ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRA2010-FZ-R020ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 1% 1W 2010
Duomenų lapai: CRA2010-FZ-R020ELF.pdf
  • Pranešimas
CRA2010-FZ-R020ELF specifikacijos
Dalies numeris CRA2010-FZ-R020ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.02 OHM 1% 1W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4544 pcs Duomenų lapas CRA2010-FZ-R020ELF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±75ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRA2010 Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai CRA2010-FZ-R020ELFTR
CRA2010FZR020ELF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Element