CMF-SDP75-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMF-SDP75-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF-SDP75-2
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 230V 70MA 4SMD
Duomenų lapai: CMF-SDP75-2.pdf
  • Pranešimas
CMF-SDP75-2 specifikacijos
Dalies numeris CMF-SDP75-2 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas PTC RESET FUSE 230V 70MA 4SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96666 pcs Duomenų lapas CMF-SDP75-2.pdf
Įtampa - maks 230V (600V Int) Įveskite Ceramic
Laikas kelionei 120ms Storis (maks.) 0.453" (11.50mm)
Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.354" W (11.00mm x 9.00mm) Serija CMF-SDP
Atsparumas - 25 ° C (tipas) 75 Ohms Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD Cube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Ceramic PTC Resettable Fuse 230V (600V Int) 70mA Ih Surface Mount 4-SMD Cube
Dabartinis - kelionė (ji) 150mA Dabartinis - maks 2.5A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 70mA Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMF-SDP50-2
CMF-SDP50-2
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 230V 90MA 4SMD
Sandelyje: 122686 pcs
parsisiųsti: CMF-SDP50-2.pdf
RFQ
CMF01(TE12L,Q,M)
CMF01(TE12L,Q,M)
Gamintojai: Toshiba Semiconductor and Storage
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 2A MFLAT