CD214C-R3200
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214C-R3200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD214C-R3200
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 200V 3A SMC
Duomenų lapai: CD214C-R3200.pdf
  • Pranešimas
CD214C-R3200 specifikacijos
Dalies numeris CD214C-R3200 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas DIODE GEN PURP 200V 3A SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5260 pcs Duomenų lapas CD214C-R3200.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.15V @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas SMC (DO-214AB) Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 200V 3A Surface Mount SMC (DO-214AB) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A Talpa @ Vr, F 40pF @ 4V, 1MHz