CD214B-T40CALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-T40CALF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD214B-T40CALF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Duomenų lapai: CD214B-T40CALF.pdf
  • Pranešimas
CD214B-T40CALF specifikacijos
Dalies numeris CD214B-T40CALF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 40V 64.5V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 410356 pcs Duomenų lapas CD214B-T40CALF.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 64.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA) Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 9.3A