CD214A-R1400
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214A-R1400 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD214A-R1400
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 400V 1A DO214AC
Duomenų lapai: CD214A-R1400.pdf
  • Pranešimas
CD214A-R1400 specifikacijos
Dalies numeris CD214A-R1400 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas DIODE GEN PURP 400V 1A DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1199722 pcs Duomenų lapas CD214A-R1400.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 400V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA) Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 400V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 400V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A
Talpa @ Vr, F 12pF @ 4V, 1MHz