91R1A-R22-A15L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
91R1A-R22-A15L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 91R1A-R22-A15L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 10K OHM 2W CERMET LINEAR
Duomenų lapai: 91R1A-R22-A15L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
270 pcs
  • Pranešimas
91R1A-R22-A15L specifikacijos
Dalies numeris 91R1A-R22-A15L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 10K OHM 2W CERMET LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26465 pcs Duomenų lapas 91R1A-R22-A15L.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Serija 91
Rotacija 300° Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas (omai) 10k Galia (vatais) 2W
Pakuotė Bulk Kiti vardai 91R1AR22A15L
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins Įvorės sriegis M10 x 0.75
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas Side Adjustment
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.866" (22.00mm)
Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)