79F151K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79F151K-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 79F151K-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 39MA 16 OHM TH
Duomenų lapai: 79F151K-RC.pdf
  • Pranešimas
79F151K-RC specifikacijos
Dalies numeris 79F151K-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 150UH 39MA 16 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5856 pcs Duomenų lapas 79F151K-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 79F
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai M8148 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 150µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 6MHz
Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Wirewound Inductor 39mA 16 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 16 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 39mA Dabartinis - sodrumas -